Nogomet 25. velj 202318:31 0 komentara

U 18. kolu saudijskog prvenstva Al Nassr je kao gost svladao Damac rezultatom 3:0.

Sva tri gola zabio je Cristiano Ronaldo. Legendarni Portugalac (38) prvi gol zabio je u 18. minuti, pet minuta kasnije zabio je drugi, a konačnih 3:0 postavio je u 44. minuti.

Zanimljivo, na klupi Damaca sjedi hrvatski stručnjak Krešimir Režić, a u momčadi igraju dvojica bivših igrača zagrebačkog Dinama – El Arabi Hilal Soudani koji je odigrao svih 90 minute te Domagoj Antolić koji je napustio igru u 47. minuti.

Al Nassr se ovom pobjedom vratio na vrh s 43 boda, dok je Damac ostao sedmi s 22 boda.