Wolsburg nikad bolji, ali Brekalo i Pongračić ‘griju’ klupu

Nogomet ostalo 31. sij 202120:47 > 20:48 0 komentara
Josip Brekalo
Martin Rose/Bongarts/Getty Images

Nogometaši Wolfsburga skočili su na treće mjesto Bundeslige nakon što su u susretu 19. kola pobijedili Freiburg sa 3-0.

Pobjedu Wolfsburgu donijeli su John Brooks (21), Wout Weghorst (39) i Yannick Gerhardt (85). Momčad iz ‘vučjeg grada’ zaista igra odlično u posljednje vrijeme te ih je to dovelo do visoke treće pozicije na ljestvici. Austrijski trener Glasner lijepo je posložio ekipu koja već pet utakmica ne zna za poraz.

Loše vijesti su da inače standardni prvotimci Josip Brekalo i Marin Pongračić nisu nastupili za Wolsburg. Sve manje igraju u posljednje vrijeme i to sigurno nisu najbolje vijesti za izbornika hrvatske nogometne reprezentacije Zlatka Dalića.

U francuskom prvenstvu Lille Domagoja Bradarića pobijedio je Dijon s minimalnih 1:0 pogotkom Yazicija u 29. minuti i zasjao na sami vrh ljestvice Ligue 1. Hrvatski reprezentativac odigrao je svih 90 minuta za Lille.