Muller bijesan nakon poraza: ‘Da citiram Olivera Kahna…’

Bundesliga 11. velj 202413:40 0 komentara
AP Photo/Martin Meissner via Guliver

Nogometaši Bayera napravili su veliki korak prema osvajanju naslova prvaka Njemačke svladavši u Leverkusenu Bayern s uvjerljivih 3:0 (1:0) za pet bodova prednosti 13 kola prije kraja.

Momčad Xabija Alonsa je prema pobjedi pokrenuo hrvatski reprezentativac i Bayernov igrač na posudbi u Bayeru Josip Stanišić koji je u 18. minuti postigao vodeći pogodak za domaću momčad iskoristivši statičnost gostujuće obrane.

VEZANA VIJEST

Prednost Bayera u 50. minuti je udvostručio Španjolac Alex Grimaldo, a konačnih 3:0 postavio je Nizozemac Jeremie Frimpong u petoj minuti sučevog dodatka.

Stanišić je odigrao cijelu utakmicu i bio je najbolje ocijenjeni igrač dvoboja u kojem su igrači Bayerna uputili tek jedan udarac unutar okvira, dok ih je domaća momčad imala čak devet.

Ofenzivac Thomas Muller odigrao je zadnjih pola sata, a nakon utakmice nije krio nezadovoljstvo.

“Iskreno, bijesan sam. Citirat ću Olivera Kahna: ‘Našim igračima nedostaju m*da.’ Na treningu imamo puno bolji pristup. U redu je osjećati pritisak, ali potrebni su nam energija i opuštenost.

Ponekad moramo razgovarati o nama igračima. Nije sve uvijek do trenera. Imamo puno igrača koji nastupaju na najvišoj razini. Moramo se poboljšati”, poručio je Muller za Sky Sports.

Bayer sada ima 55 bodova, pet više od Bayerna te čak 15 više od Stuttgarta i dortmundske Borussije.