Moćni Real svladao Napoli u još jednom spektaklu!

Champions League 29. stu 202323:05 0 komentara
Matteo Gribaudi via Guliver

Fantastična utakmica u španjolskoj metropoli!

Real Madrid nastavlja s maksimalnim učinkom u Ligi prvaka. Kraljevski klub je nakon velike borbe svladao Napoli 4:2 i stigao do pet pobjeda iz isto toliko utakmica.

Simeone je doveo Napoli u vodstvo u devetoj minuti, no već u 22. minuti Madriđani su vodili 2:1. Prvo su pogodili Rodryga u 11, a zatim Judea Bellinghama.

Izjednačenje Napolitancima donosi Anguissa u 47. minuti. Ipak, rezervista Nicolas Paz je u 85. minuti vratio Real u vodstvo, a Joselu je postigao pogodak u četvrtoj minuti sudijske nadoknade na dodavanje Judea Bellinghama.

Luka Modrić nije nastupio za ‘Los Blancose’.

Real je još ranije osigurao prolazak u osminu finala, Napoli je ostao na sedam bodova, dok je Braga treća s četiri boda, a Union Berlin zadnji s dva osvojena boda.