Lovren ozlijeđen u porazu Lyona

Francuska 14. svi 202315:17 0 komentara
FedericoPestellini Panoramic via Guliver

Nogometaši Clermonta svladali su pred svojim navijačima Lyon 2:1 u susretu 35. kola francuske Ligue 1.

Lyon je poveo golom Lacazettea koji je odlično reagirao u 22. minuti te je, s mjesta, pogodio za 1:0 svoje momčadi s petnaest metara. No, gosti su se kratko veselili, a samo tri minute kasnije Kyei je pogodio s bijele točke za 1:1.

Grejohn Kyei je bio domaći junak jer je u 65. minuti postigao još jedan, ovaj put pobjednički pogodak za 2:1. Gosti su mogli uzeti barem bod u ovom susretu, ali je u 96. minuti traljavo jedanaesterac izveo Lacazette te je njegov udarac obranio domaći vratar Diaw i time sačuvao Clermontu pobjedu.

Hrvatski stoper Dejan Lovren počeo je utakmicu za Lyon, ali je igru napustio u 44. minuti zbog ozljede lijevog koljena.