Loše vijesti za Dalića i Hrvatsku, reprezentativac u bolovima napustio igru

Bundesliga 31. kol 202417:05 > 20:34 0 komentara
Urs Bayert via Guliver

Loše vijesti stižu nam iz Njemačke, u prvom poluvremenu utakmice s Kielom, ozlijedio se Lovro Majer. Nove su to loše vijesti za izbornika Dalića pred Ligu nacija.

Nakon što je imao izvanredan nastup i postigao dva gola u prvom kolu Bundeslige protiv Bayerna, Lovro Majer nije imao sreće u drugom kolu. Pred kraj prvog poluvremena utakmice drugog kola između Wolfsburga i Holstein Kiela, zbog ozljede je morao napustiti igru.

U 44. minuti, ostao je ležati nakon prekršaja koji je nad njim napravio Magnus Knudsen. Odmah je bilo jasno da osjeća bol, a službeni Twitter profil Wolfsburga objavio je da ozljeda “ne izgleda dobro”. Također su mu poželjeli brzi oporavak nakon što je morao napustiti teren.

Ovo su nove loše vijesti za izbornika Zlatka Dalića uoči dve utakmice Lige nacija. Ranije su zbog ozljeda otpali Josip Stanišić, Josip Juranović i nedavno Martin Erlić. Dodatno, Duje Ćaleta-Car također je morao napustiti utakmicu Lyona zbog povrede pred kraj susreta.

Trenutno, Wolfsburg vodi rezultatom 2:0 zahvaljujući golovima Maximiliana Arnolda i Sebastiaana Bornauwa, i čini se da idu prema prvim bodovima u novoj sezoni.