Lokomotiva ukočila i Goricu, opet je Duje Čop junak

Hrvatska 28. sij 202417:06 0 komentara
NK Lokomotiva

Nakon šokantne pobjede nad Dinamom u Maksimiru, nogometaši Lokomotive unutar istog tjedna ostvarili su i drugi trijumf u gostima.

Ovaj put igrači Silvija Čabraje pobijedili su Goricu 2:1 i tako došli do trećeg uzastopnog trijumfa, budući da su u posljednjem jesenskom kolu svladali Istru 3:0.

Lokosi su u Turopolju poveli golom Roberta Mudražije u 15. minuti, no samo četiri minute kasnije Tim Matavž poravnao je rezultat.

U junaka se, kao i protiv Dinama, prometnuo Duje Čop. Bivši hrvatski reprezentativac poentirao je u 51. minuti iz kaznenog udarca za 2:1.

Gorica je u 76. minuti imala sjajnu priliku za novo izjednačenje. Marko Soldo je sjajnim “lažnjakom” u kaznenom prostoru prevario dvojicu igrača Lokomotive i pucao, ali je pucao preko gola.

Lokomotiva je ovom pobjedom preskočila Gorucu i sada je peta, a Gorica stepenicu niže.

U sljedećem kolu Gorica ide u Maksimir na noge Dinamu, dok će Lokomotiva dočekati Varaždin.