Kramarić nakon gola poručio: ‘Nisam sretan, ovako se ne može pobijediti’

Bundesliga 27. sij 202419:36 0 komentara
Hasan Bratic/DeFodi Images via Guliver Images

Sedmi gol sezone Andreja Kramarića nije bio dovoljan Hoffenheimu za pobjedu nad Heidenheimom. Usprkos pogotku, hrvatski napadač jasno nije mogao biti zadovoljan rezultatom.

Hoffenheim je kod kuće remizirao s Heidenheimom 1:1 u utakmici u kojoj je Andrej Kramarić poništio vodstvo gostiju preciznim udarcem s bijele točke krajem prvog poluvremena. Pogodak hrvatskog napadača pogledajte ovdje.

“Dobro smo otvorili drugo poluvrijeme, imali smo puno šansi, ali nismo zabili”, komentirao je poslije utakmice Kramarić.

“Ako ne zabijaš, a uvijek primiš jedan, ne možeš pobijediti. Nisam sretan. Možemo i moramo puno bolje”, poručio je napadač hrvatske reprezentacije.

Nakon 19 kola Hoffenheim je osmi na tablici s 25 bodova.