Bundesliga 27. sij 202417:51 0 komentara
Eibner-Pressefoto/Sascha Walther EP_EER

Sedmim golom sezone Andrej Kramarić donio je bod Hoffenheimu protiv Heidenheima, Werder je pobijedio Freiburg, a Wolfsburg i Köln su podijeili bodove.

Andrej Kramarić pogodio je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena iz kaznenog udarca za 1:1, nakon što je Heidenheim poveo u 29. minuti golom Dinkcija. Hrvatskom reprezentativcu to je sedmi gol sezone u Bundesligi i deveti ukupno budući da je još dva potpisao u Njemačkom kupu.

U dvije minute krajem prvog poluvremena pala su oba gola u remiju Wolfsburga i Kölna 1:1. Utakmicu je obilježio i “nokaut” pomoćnog suca loptom. Tu situaciju možete pogledati ovdje.

Za momčad Nike Kovača hrvatski reprezentativac Lovro Majer igrao je do 71. minute kada je zamijenjen.

Werder je potvrdio pobjedu nad Bayernom u prošlom kolu svladavši Freiburg 3:1.