Bundesliga 21. sij 202317:36 > 17:36

U subotu je Niko Kovač slavio s Wolfsburgom 6:0, dok je Andrej Kramarić poražen kod Union Berlina 3:1 u okviru 16. kola Bundeslige koju pratite na Sport Klubu.

Wolfsburg Nike Kovača upisao je najveću pobjedu u kolu. Na domaćem terenu slavili su protiv trećeplasiranog Freiburga s visokih 6:0 i tako se približili mjestima koje garantiraju europska natjecanja. Bartol Franjić je utakmicu odgledao s klupe, dok Josip Brekalo nije bio ni na klupi.

Nogometaši Eintracht Frankfurta ispunili su očekivanja pobjedom protiv posrnulog Schalkea 3:0. Kristijan Jakić i Hrvoje Smolčić odigrali su svih 90 minuta i ostavili vrlo dobar dojam za Eintracht koji je ovom pobjedom skočio na drugo mjesto ljestvice.

Stuttgart i Mainz remizirali su s 1:1 u dvoboju donjeg dijela ljestvice. Naš Borna Sosa, zbog ozljede nije bio u zapisniku za prvi susret druge polusezone.

Hoffenheim Andreja Kramarića poražen je 3:1 na gostovanju kod Uniona. Hoffenheim je poveo, no domaćini su uspjeli doći do potpunog preokreta u drugom poluvremenu sa senzacionalna dva gola stopera Danilha Doekhija koji je pobjednički gol postigao u 90. minuti, a konačan rezultat postavio je Jamie Leweling Kramarić je utakmicu započeo s klupe, a ušao je u 67. minuti.

Bochum je slavio 3:1 protiv Herthe našeg Ivana Šunjića u utakmici borbe za opstanak. Bivši zadnji vezni Dinama na terenu je proveo 64 minute.

Sva nogometna uzbuđenja iz Bundeslige možete gledati izravno na programima Sport Kluba.