Jakirović: Treba mi bar pola godine i jedan prijelazni rok da posložim sve

Konferencijska liga 21. ruj 202323:11 0 komentara
Ronald Gorsic / CROPIX via Guliver Image

Trener Dinama Sergej Jakirović bio je zadovoljan predstavom svojih igrača.

Dinamo je s visokih 5:1 i treći put porazio Astanu ove sezone, nakon kvalifikacija Lige prvaka, susreli su se i u grupnoj fazi Konferencijske lige. Sergej Jakirović otkrio je svoje dojmove.

“Čestitam dečkima na ozbiljnoj i koncentriranoj utakmici. Da je Emreli uspio zabiti u trećoj minuti, bilo bi nam lakše. Pripremali smo se da budemo strpljivi i radimo viškove preko bokova. Uspjeli su nam izaći nekoliko puta preko Tomasova i Darboea. Volio bih da budemo čvršći i agresivniji, imam osjećaj da igramo obranu reda radi. Ali ja sam tu tek mjesec dana, treba mi bar pola godine i jedan prijelazni rok da posložim sve.

Ballkani je kao zeleni val na SofaSocoreu, sve se zeleni, dobra su ekipa. Ide nam u prilog što su prodali najboljeg strijelca. Pripremamo se za njih kao i za svaku utakmicu. Zrinjski sam gledao, ohrabrio se u drugom poluvremenu i preokrenuo sam. Popratio sam tu utakmicu.

Tibor Halilović dobro radi na treninzima, treba nam takav profil igrača. On je pokazao da ima kvalitetu. Nas čeka u ligi u sljedećem kolu teška utakmica protiv Rudeša. Neki će reći da nije teška, ali u prvenstvu se svaki bod treba zaraditi. Pokušat ću još dva-tri igrača ubaciti u rotaciju, tako da dobiju priliku”, rekao je Sergej Jakirović nakon utakmice.