Ivanušec zabio na oproštaju, Perić se iskupio za penal

Europa League 24. kol 202320:48 0 komentara
AP Photo/Darko Bandic via Guliver Images

Dinamo ima sve u svojim rukama na Maksimiru!

Dinamo je imao zaostatak od 0:1 na Maksimiru u dvoboju protiv praške Sparte od 38. minute.

Minutu prije je dosuđen jedanaesterac nakon što je Dino Perić igrao rukom unutar 16 metara.

Penal za Spartu realizirao je Ladislav Krejči.

Međutim, Dinamo se brzo oporavio od šoka, a pogodak na samom kraju prvog poluvremena zabija Dario Špikić!

Petković je započeo kontranapad te asistirao Špikiću koji sjajnim udarcem s desne strane pogađa suprotni kut za izjednačenje!

U drugom poluvremenu gledamo puno bolji Dinamo! U samo dvije minute pala su dva zgoditka. Prvo je u 59. minuti potpuni preokret kompletirao dotadašnji tragičar Dino Perić koji nakon gužve u šesnaestercu zabija za 2:1.

Već u 61. minuti, Ivanušec se pobrinuo da zabije na svom oproštaju od Maksimira, a gol je uslijedio nakon prekrasnog duplog pasa s Ljubičićem!