Ivanušec u derbiju dobio pola sata i zaradio najlošiju ocjenu

Nizozemska 3. ožu 202417:00 0 komentara
NESimages/Herman Dingler/DeFodi Images via Guliver

Na Phillips stadionu u Eindhovenu, gledatelji su imali priliku pratiti okršaj trenutačnog lidera PSV-a i aktualnog prvaka Feyenoorda. Domaćin je poveo, gosti su okrenuli rezultat, a na koncu je završilo pobjedom bodova rezultatom 2:2.

PSV je poveo već u 4. minuti golom Malika Tillmana, no gosti su okrenuli rezultat golovim Yankube Minteha u 22. i Santiaga Gimeneza u 62. minuti. Konačnih 2-2 postavio je Guus Til u 71. minuti.

Hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec je za Feyenoord igrao od 67. minute ušavši u igru umjesto Antonia Milamba.

U tih je pola sata igre Ivanušec od SofaScorea zaradio ocjenu 6.3 što je najlošija ocjena u ovom susretu.