Loš početak Rijeke na pripremama u Umagu

Hrvatska 8. sij 202118:29 > 18:37 0 komentara
Foto HNK Rijeka

Izabranici Simona Rožmana su u sklopu priprema u prvoj utakmici poraženi od mađarskog kluba Fehervara s minimalnih 1:0.

Protivnik je bio drugoplasirana momčad mađarskog prvenstva, a slovenski stručnjak na klupi Rijeke izrotirao je sve igrače.

Riječani su bili bolji u prvom poluvremenu, a ključan trenutak dogodio se u 65. minuti. Bendeguz je pucao s 20 metara, lopta se odbila od Smolčića na noge Bamgboyea koji je poentirao iz blizine – 0:1.

Od prilika Rijeke u drugom dijelu valja istaknuti bijeg Yatekea u 52. minuti kojeg je osjetila obrana Fehervara, dok je u 69. minuti njegov udarac obranio vratar mađarskog sastava.

Nogometaši Rijeke drugi dio sezone otvorit će 19. siječnja gostovanjem kod Dinama u zaostaloj utakmici Prve HNL, a dodajmo da će morati odraditi i pet odgođenih utakmica zbog pandemije koronavirusa.