Hajduk na startu priprema izgubio od slovenske filijale

Hrvatska 3. srp 202419:30 0 komentara
Robert Matić / Hajduk.hr

Nogometaši Hajduka izgubili su 1:0 od Radomlja, Hajdukovog kluba partnera, na otvaranju slovenskog dijela priprema. Jedini pogodak pao je u 39. minuti, kada je Rok Štorman zabio za pobjedu slovenskog prvoligaša. Gennaro Gattuso u ovoj je utakmici koristio 24 igrača.

Igrači Gennara Gattusa nisu se proslavili predstavom, a pogodak odluke u korist slovenske filijale Bijelih postigao je Rok Storman u 40. minuti.

Po utakmici se vidjelo da se radi o pripremnoj fazi te da igrači još uvijek nisu u punom natjecateljskom ritmu. Hajduk je većim dijelom susreta imao inicijativu, ali je nije uspio okruniti. Jednu od najboljih šansi imao je već u drugoj minuti, kada je vratar Radomlja lijepo obranio udarac Rokasa Pukštasa glavom.

Hajduk je imao više opasnih prilika u drugom poluvremenu, a u prvom planu bio je Dario Melnjak. Jednom ga je nakon kornera zaustavila greda, dok je drugi put u jedan-na-jedan situaciji promašio cijeli gol. U 88. minuti je pak Dominik Prpić zabio poslije ubačaja iz kuta, no gol je poništen zbog prekršaja na golmanu.