Erlić i Sassuolo stigli do prve pobjede u novoj sezoni

Nogomet 1. ruj 202320:50 0 komentara
xNicolòxCampox via Guliver

U prvom susretu trećeg kola talijanske Serie A Sassuolo je pred svojim navijačima pobijedio Veronu 3-1 čime je upisao premijernu pobjedu u sezoni.

Prije ovog dvoboja Sassuolo je imao oba poraza, a Verona obje ligaške pobjede. Domaćin je poveo u 11. minuti kada je Pinamonti zatresao suparničku mrežu. Gosti su poravnali rezultat u 56. minuti, a strijelac je bio Ngonge. Čovjek odluke bio je Berardi koji je do kraja susreta postigao oba gola.

Prvo je u 63. minuti lijepo okrunio polukontru svoje momčadi golom, dok je deset minuta kasnije bio precizan s bijele točke te je postavio konačnih 3-1.

Hrvatski stoper, Martin Erlić odigrao je cijeli susret za domaće, a SofaScore dodijelila mu je solidnu ocjenu 6,8.

Subotnji raspored donosi utakmice Bologna – Cagliari, Udinese – Frosinone, Atalanta – Monza i Napoli – Lazio, dok se u nedjelju sastaju Inter – Fiorentina, Torino – Genoa, Empoli – Juventus i Lecce – Salernitana.