Junak Šahtara gol protiv Barce proslavio u stilu zvijezde Reala

Champions League 8. stu 202311:15 0 komentara
AP Photo/Matthias Schrader via Guliver

U susretu 4. kola H skupine Lige prvaka Šahtar, kojeg vodi hrvatski stručnjak Marino Pušić, u Hamburgu je pobijedio Barcelonu 1:0 vrativši se u igru za plasman u osminu finala.

Nakon tri uvodne pobjede, španjolski velikan je u Hamburgu mogao potvrditi prolaz u osminu finala, međutim Šahtar je šokirao Katalonce ostvarivši veliku pobjedu.

VEZANA VIJEST

Gol odluke zabio je Danilo Sikan u 40. minuti. Barcelona u prvih pola sata nije pokazala praktički ništa, tek se u završnici poluvremena probudila. No, gol je ipak postigao domaćin u 40. minuti. Giorgi Gočolešvili je odlično ubacio s desnoga krila, a Danilo Sikan glavom fantastično pogodio za 1:0.

Sikan je gol proslavio u stilu nogometaša Real Madrida Judea Bellinghama koji je očito pokrenuo novi trend.