Brat hajdukovca rušio je Dinamo, a on ovog ljeta ide u Osijek?

Hrvatska 9. svi 202417:43 0 komentara
Robert Matić i Miro Gabela/hajduk.hr

U potrazi za željenom minutažom napadač Hajduka Filip Čuić ovog bi ljeta mogao napustiti Poljud i potpisati za - Osijek.

Posljednjeg dana svibnja Čuiću (21) istječe ugovor, a budući da na Poljudu očito nije u prvom planu, rastanak je neminovan.

Čuić je ove sezone odigrao samo osam utakmica za Hajduk u svim natjecanjima, uz jedan pogodak Slaven Belupu u domaćoj pobjedi 4:0. Veću minutažu nije uspio dobiti niti u završnim kolima sezone kada je Hajduk već bio ispao iz utrke za prvaka.

Dio sezone proveo je na dvojnoj registraciji igrajući za Solin.

Navodno je sada interes za njega izrazio Osijek koji bi ga volio dočekati raširenih ruku kao slobodnog igrača. Pogotovo ako bi otišao Ramon Mierez, pa da ulogu stožernog napadača preuzme Anton Matković.

Čuić je mlađi brat Marija Čuića, bivšeg igrača Hajduka koji se široj javnosti predstavio kao dvostruki strijelac u pobjedi 3:2 nad Dinamom u Maksimiru u ljeto 2020. godine. Mario je sada član Istre.