Braća Ball bez koša u profi debiju, otac opet ukrao šou

Košarka ostalo 13. sij 201818:30 > 18:47
Jayne Kamin-Oncea/Getty Images

LiAngelo i LaMelo Ball, koji su privukli mnogo medijske pažnje dolaskom u ne toliko poznati litavski klub Vitautas iz Prienaia, debitirali su u prvoj natjecateljskoj utakmici koji neće pamtiti po dobrom.

Braća drugog odabira s prošlogodišnjeg drafta Lonza Balla, kojeg su izabrali Lakersi, nisu imali košgeterski učinak na utakmici litavske lige između Vitautasa i Lietkabelisa.

LiAngelo je na terenu proveo 9:28 minuta, mlađi LaMelo 5:16 minuta, ali su ukupno sedam puta šutirali na koš protivnika bez uspjeha. LaMelo je imao dva skoka.

Lietkabelis je na svom terenu slavio rezultatom 95:86, čime je Vitautas ostao na posljednjem mjestu na ljestvici s četiri pobjede nakon 19. kola.

Braća Ball već su odigrala jednu utakmicu u Litvi, ali radilo se o prijateljskoj utakmici u kojoj je Vitautas pobijedio drugi sastav Žalgirisa.

Kao i mnogo puta do sada, utakmica nije mogla proći bez kontroverznog oca LaVara Balla. Čovjek koji je poznat po kontroverznim izjavama i prozivkama legendi NBA lige, također je bio “na terenu”, a isprobao se i u šutiranju na koš sa sredine igrališta. Pogledajte na što je to ličilo: