Bundesliga 27. sij 202417:48 0 komentara

Sjajan je bio dvoboj Stuttgarta i Leipziga u kojem je kao domaćin slavio Stuttgart 5:2.

Ovom pobjedo se Stuttgart učvrstio na trećem mjestu, tik ispred Leipziga, ali i Dortmunda koji imaju utakmicu manje.

Stuttgart je u vodstvo doveo Millot golom iz jedanaesterca u 25. minuti, a Undav je pet minuta kasnije udvostručio vodstvo. Do kraja prvog poluvremena nadu Leipzigu dao je Šeško za smanjenje na 2:1.

Leiweling je povećao vodstvo Stuttgarta na 3:1 u 48. minuti. Openda je u 55. smanjio na 3:2, da bi precizan za 4:2 Stuttgarta ponovno bio Undav.

Hattrick je Undav upotpunio u 75. minuti za konačnih 5:2.

Bila je ovo prva pobjeda Stuttgarta ikad protiv Leipziga u Bundesligi te prva pobjeda Stuttgarta ove sezone bez Guirassyja.