Nogomet 2. tra 202422:31 0 komentara

Nevjerojatno poluvrijeme mogli smo vidjeti u susretu 26. kola Saudi Pro lige u kojem je Al Nassr ugostio Abhi. Nakon prvog poluvremena žuto-plavi iz Rijada imali su nevjerojatnu prednost od čak 5:0, a u svakom od pogodaka sudjelovao je legendarni Cristiano Ronaldo!

Al Nassr je na kraju slavio s 8:0, a u drugom su dijelu zabijali Ghareeb (51.) i Al-Aliwa (63., 86.).

Prva dva pogotka postigao je iz slobodnih udaraca, što, blago rečeno, nije bio Ronaldov zaštitni znak prethodnih godina. Treći pogodak stigao je nakon odličnog dodavanja i prelijepog lob udarca.

Što se tiče Ronaldovih dodavanja za gol, on je u 33. minuti proigrao Sadia Manea, a strijelac je bio Senegalac. U 44. minuti slavni napadač asistirao je Al Sulaiheemu.

Ronaldo je trenutno prvi na ljestvici strijelaca Pro lige s 29 golova, a ima i 11 asistencija.

Mane je zabio svoj 10. prvenstveni pogodak ove sezone.