Nogomet 11. tra 20248:36 0 komentara

Lionel Messi četiri je puta osvajao Ligu prvaka u Europi, no na onu namijenjenu najboljoj momčadi Sjeverne i Srednje Amerike morat će pričekati još najmanje godinu dana.

Meksički Monterrey je i u drugom susretu slavio protiv svog Miamija 3:1 i ukupnim rezultatom 5:2 stigao do polufinala CONCACAF Champions Cupa.

Monterrey je poveo u prvom poluvremenu golom Vasqueza u 31. minuti.

U nastavku su sve riješili u samo šest minuta. U 58. i 64. minuti Bertrame i Gallardo bili su precizni za nedostižnih 3:0.

Alba je u 78. minuti dobio crveni karton, a sve što su gosti napravili je počasni pogodak Gomeza u 84. minuti nakon asistencije Lionela Messija.

Messi i dalje ima dvije šanse osvojiti naslov s Miamijem ove sezone, u američkom MLS prvenstvu momčad je na trećem mjestu Istočne konferencije, a osim toga tu je i Liga kup koji se održava ljeti.