Bundesliga 22. lis 202217:28 > 18:19 0 komentara

U dvoboju 11. kola Bundeslige, Hoffenheim je kod kuće poražen od Bayerna 2:0.

Oba gola pala su u prvom poluvremenu, za 1:0 zabio je Musiala u 18., dok je na 2:0 povisio Choupo-Moting u 38. Andrej Kramarić (Hoffenheim) je ušao u igru u 61. minuti, dok je Josip Stanišić ostao na klup Bayerna.

Bayern je upisao šestu pobjedu u prvenstvu i zauzima drugo mjesto na tablici sa 22 boda, jednim manje i utakmicom više od prvoplasiranog Union Berlina. Hoffenheim je na šestom mjestu sa 17 bodova.

Borussia Dortmund je kod kuće pobijedila Stuttgart s 5:0, a golove za Borussiju postigli su Judd Bellingham u drugoj i 53., Niklas Sule u 13., Giovanni Reina u 44. i Yusuf Mukoko u 73. minuti. Za Stuttgart je Borna Sosa odigrao cijeli susret.

Borussia je šestom pobjedom u prvenstvu došla do 19 bodova i nalazi se na četvrtom mjestu.

Augsburg i Leipzig odigrali su u Augsburgu neriješeno 3:3, a domaći su do 73. minute vodili s 3:0 golovima Mergima Berishe iz jedanaesterca u 34. minuti, Ermedina Demirovića u 51. i Rubena Vargasa u 64. minuti. Za Leipzig je prvo smanjio Andre Silva u 73.minuti da bi u samoj završnici Christopher Nkunku (89) i Novoa Ramos (90) donijeli bod gostima. Joško Gvardiol je igrao cijeli susret za Leipzig.

Niko Kovač sa svojim Wolfsburgom upisao je treći remi u nizu u prvenstvu. Protiv Bayer Leverkusena odigrali su 2:2.

Freiburg je dobio Werder Bremen 2:0.