VIDEO / Kramarić prvi put ove sezone bez gola ili asistencije u domaćem prvenstvu, Freiburg moćan u gostima

Bundesliga 21. ruj 202417:38 0 komentara

U 4. kolu Bundeslige Union Berlin svladao je Hoffenheim 2:1 na domaćem terenu. Do pobjede su stigli ekspresnim golovima na početku - Rothe je zabio u 4. minuti, a Woo-Yeong povećao vodstvo u 5. minuti. Gol za Hoffenheim zabio je Bulter u 67. minuti, a hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić odigrao je cijeli susret, ali i upisao prvu utakmicu bez gola ili asistencije u dosadašnjem prvenstvu.

Freiburg je u gostima svladao Heidenheim 3:0. Nakon siromašnog prvog poluvremena, goste su do pobjede golovima doveli Ritsu Doan u 54. te Vincenzo Grifo u 59. i 65. minuti.

Bochum i Holstein Kiel podijelili su bodove s rezultatom 2:2. Kiel je poveo pogotkom Pichlera u 15. minuti, a domaćin brzo preokrenuo golovima Bere i Daschnera. Ipak, domaćin je izbjegao poraz kasnim golom Machina u 89. minuti.