Nogomet - video 22. pro 202318:36 0 komentara

Nogometaši Al Nassra slavili su s 3:1 protiv Al-Ettifaqa u okviru 18. kola saudijskog prvenstva. Favorizirani domaćini dugo su se mučili, a pogodak su zabili na samom isteku prvog poluvremena preko Alexa Tellesa. Za 2:0, svoj prvi ligaški pogodak u dresu Al Nassra zabio je Marcelo Brozović nakon asistencije Cristiana Ronalda u 59. minuti, a Portugalac se u 73. minuti također upisao među strijelce nakon pogođenog penala. Konačnih 3:1 postavio je Mohammed Al-Kuwaykibi u 85. minuti. Brozoviću je to bio drugi gol u dresu Al Nassra, a prvijenac je zabio još krajem kolovoza protiv Shabab Al Ahlija u sklopu Azijske Lige prvaka.