Nogomet 16. tra 202110:54 > 11:07
Sportklub

Esteghlal je s 5:2 pobijedio Al Ahli u prvom kolu skupine C Azijske Lige prvaka.

U pobjedničkoj momčadi je do 69. minute igrao i bivši Vatreni Hrvoje Milić koji je u 27. minuti skrivio i penal.

Al Somah je bio siguran realizator za 1:1 nakon što je prethodno domaćine u vodstvo doveo Esmaeili u 5. minuti.

U nastavku Naderi u 54. i Ghayedi u 67. donose Esteghlalu 3:1, da bi Al Somah smanjio u 79. na 3:2. Ghayedi u 86. i Diabate u 89. potvrdili su uvjerljivu pobjedu domaćina.

U drugoj utakmici te skupine bivša Mandžukićeva momčad Al-Duhail je s 2:0 kod kuće slavila protiv Al Shorte.

Odigrane su i dvije utakmice skupine A, a obje su završile remijem. Al-Hilal i AGMK odigrali su 2:2, a Istiqlol i Al-Ahli 0:0.