Zverev preokretom slavio na startu Mastersa u Parizu

Masters 1000 31. lis 202315:24 0 komentara
REUTERS CATHRIN MUELLER via Guliver Images

Njemački tenisač Alexander Zverev pobjedom je otvorio nastup na ATP Masters 1000 turniru u Parizu, u meču prvog kola preokretom je svladao Mađara Martona Fucsovicsa 4:6, 7:5, 6:4.

Do kraja drugog seta Zverev je bio u stalnom zaostatku. Izgubio je prvi set te imao 4-5 zaostatak u drugom. No, tada je nanizao četiri gema. Dobio je drugu dionicu sa 7:5 te je s breakom poveo 1:0 u trećem setu.

Fucsovics je vratio break minusa, ali je potom Zverev još jednom slomio suparnika na njegov servis i izborio dvoboj drugog kola protiv pobjednika meča u kojem se sastaju domaći adut Ugo Humbert i Amerikanac Marcos Giron.

Unatoč pobjedi Zverev je u posljednje vrijeme i dalje u negativnom omjeru. U posljednjih sedam mečeva pobijedio je tri puta, a izgubio četiri meča.