FIFA World Cup 31. sij 20229:30 > 9:48 0 komentara

U utakmicama trećeg stupnja CONCAF kvalifikacija za SP u Kataru, Panama je bila bolja od Jamajke 3:2, Meksiko i Kostarika odigrali su bez golova, dok je Salvador bio bolji od Hondurasa 2:0.

Prethodno su utakmicu odigrali Kanada i SAD, Kanada je napravila korak bliže ka Svjetskom prvenstvu pobjedom 2:0. Precizni su bili Larin u sedmoj i Adekugbe u 95. minuti.

Najviše golova palo je na utakmici između Paname i Jamajke, čak pet. Iz penala za Jamajku je u petoj minuti zabio Antonio, nogometaš West Hama u kojem igra i naš Nikola Vlašić. Nakon toga pao je autogol Browna za izjednačenje 1:1. U 51. minuti Davis je zabio za 2:1 Paname. Na 3:1 povisio je Azmahar u 69. minuti. Konačnih 3:2 postavio je Gray u 87.

Meksiko i Kostarika odigrali su 0:0. U 32. minuti Meksiku je poništen gol Funes Morija zbog zaleđa. Imao je lijepu obranu Keylor Navas (Kostarika) u 45. minuti.

Salvador je pobijedio Honduras 2:0. Prvi gol na utakmici pao je u 35. minuti, zabio je Bonilla. Na konačnih 2:0 povisio je Ceren u 92. minuti.

Kanada je prva s 22 boda, drugi je SAD s 18 bodova, Meksiko ima također 18 bodova, dok je četvrta Panama sa 17 bodova. Tri najbolje reprezentacije će se kvalificirati na SP, a četvrtoplasirana ekipa ide u interkontinentalno doigravanje.