Bundesliga 20. sij 202418:00 0 komentara

Borussia Dortmund je lako stigla do pobjede na gostovanju Kolnu, završilo je čak 4:0.

Bilo je 4:0 za Dortmund, dvostruki strijelac je bio Donyell Malen (12. i 61. minuta), Niclas Fullkrug je pogodio iz penala u 58. minuti, dok je pobjedu potvrdio Moukoko u nadoknadi.

Posljednjeplasirani sastav lige Darmstadt odigrao je fantastičan dvoboj protiv Eintrachta iz Frankfurta, i uspio nadoknaditi zaostatak od 0:2 u nadoknadi.

Vodili su gosti iz Frankfurta golovima Nkounkoua i Knauffa, Justvan je smanjio na 1:2 u 61. minuti, da bi Klarer u 95. minuti donio veliku radost domaćima.