VIDEO / Kramarić asistirao, a njegov Hoffenheim tragično ostao bez pobjede u 99. minuti!

Bundesliga 6. lis 202421:50 0 komentara

Nogometaši Hoffenheima ostali su bez iznenađujuće pobjede u šestom kolu Bundeslige.

Andrej Kramarić i njegov Hoffenheim nisu dobro otvorili sezonu. Nakon uvodnih pet kola imaju tek jednu pobjedu i četiri poraza te su bili 16. momčad njemačkog prvenstva.

Kraj problema se nije nazirao, osobito kada im je u šestom kolu na red došlo gostovanje kod Stuttgarta, jedne od najboljih njemačkih momčadi.

Međutim, Hoffenheim je pružio odličan otpor. Gosti su poveli u 44. minuti kada je Andrej Kramarić sjajno proigrao Valentina Gendrey koji je postigao pogodak za 0:1.

U nastavku utakmice, favorizirani Stuttgart je napadao u potrazi za izjednačenjem, a izdržali su sve do samog kraja sudačke nadoknade kada je nastala gužva u šesnaestercu, a Akpoguma je rukom zaustavio udarac domaćih te je dosuđen kazneni udarac nakon intervencije VAR sudaca.

Udarac s bijele točke izveo je Ermedin Demirović, a Baumann ga je pročitao te obranio, no lopta se savršeno odbila nazad do napadača iz Bosne i Hercegovine koji zabija gol na praznu mrežu za izjednačenje u devetoj minuti sudačkog dodatka.

Hoffenheim je ostao na 16. mjestu s četiri osvojena boda, dok je Stuttgart na osmom mjestu s devet bodova.