Bundesliga 25. velj 202417:44 0 komentara

Dvaput je Wolfsburg vodio i bio blizu pobjede, ali onda 92. minuta i pogodak Marmousha za veliki bod Eintrachta. U zadnjih 10 utakmica, Kovačev Wolfsburg dobio je samo jednu uz čak sedam remija. Nastavlja se velika kriza i pitanje je hoće li je Kovač preživjeti...

Lacroix je u drugoj minuti doveo Wolfsburg u vodstvo, ali je već u 14. Max pogodio za 1-1. Gosti su ponovno poveli u 36. minuti kada je Behrans pogodio domaću mrežu te je Wolfsburg vodio sve do 92. minute. Tada je Marmoush postao domaći junak i postavio konačnih 2-2.

Hrvatski reprezentativac Lovro Majer za Wolfsburg je igrao do 73. minute, dok je cijelu utakmicu na domaćoj klupi za pričuve proveo Hrvoje Smolčić. Eintracht je ostao šesti, dok je Wolfsburg minimalno napredovao te je trenutačno na 12. mjestu ljestvice.