Bundesliga 3. velj 202420:48 0 komentara

U posljednjem subotnjem dvoboju 20. kola Bundeslige, Koln je pred svojim navijačima savladao Eintracht rezultatom 2:0. Gosti su utakmicu završili sa dva igrača manje. Koln je tako zaustavio niz od šest utakmica bez pobjede.

U 66. minutu, Nkunku dobija drugi žuti karton, a Koln igrača više koristi za nepune dvije minute.

Faride Alidou bio je strijelac za vodstvo Kolna. Konačan rezultat je postavljen u 80. minuti. Ovoga puta je egzekutor bio Jan Thielmann.

Kod oba gola je asistent bio Dejan Ljubičić. Gosti sa dva igrača manje ostaju od 83. minute kada je drugi žuti karton dobio Tuta.