Bundesliga 21. sij 202420:16 0 komentara

U susretu 18. kola njemačkog nogometnog prvenstva Augsburg je preokretom na gostovanju pobijedio Borussiju M'gladbach sa 2-1 ostvarivši prvu pobjedu u zadnjih osam kola.

Domaćin je poveo u 26. minuti golom Theosona Siebatcheu, no gosti su u nastavku susreta golovima Philipa Tietz (47) i Arnea Engelsa (51) stigli do prve ligaške pobjede u zadnjih osam kola.

Za Augsburg je  od 60. minute zaigrao Kristijan Jakić, dok je Dion Drena Beljo dobio priliku od 83. minute. Augsburg je ovom pobjedom napredovao na 10. mjesto, dok je Borussija dva mjesta niže.

U prvom nedjeljnom susretu Werder je u Munchenu iznenadio Bayern sa 1-0 pobijedivši Bavarce prvi put nakon više od 15 godina. Pogodak odluke zabio je Mitchell Weiser u 59. minuti.