Nizozemska 14. sij 202419:36 0 komentara

U susretu 17. kola nizozemskog nogometnog prvenstva Feyenoord je u Rotterdamu odigrao 2-2 protiv NEC-a ispustivši dva gola prednosti.

Aktualni nizozemski prvak kiksao je na otvaranju 2024. godine odigravši na De Kuipu 2-2 protiv NEC-a, premda je nakon pola sata igre vodio sa 2-0.

Unatoč velikoj terenskoj dominaciji domaćina, momčad iz Nijmegena dobro se držala i iskoristila je svoje dvije prilike.

Javairo Dilrosun je u 17. minuti doveo Feyenoord u vodstvo, a na 2-0 je povećao Santiago Gimenez u 28. minuti. Gosti su u posljednjim trenucima prvog dijela smanjili golom Dirka Propera. Na 2-2 je izjednačio Magnus Mattsson u 53. minuti.

Luka Ivanušec je za Feyenoord igrao zadnjih deset minuta.