Bundesliga 25. velj 202419:47 0 komentara

Iznenađenje se dogodilo ove nedjelje u 23. kolu njemačke Bundeslige, nogometaši Hoffenheima su u Dortmundu pobijedili Borussiju 3-2.

Da se sprema iznenađenje u Dortmundu pokazala je već druga minuta utakmice kada je Bebou doveo goste u vodstvo. Borussia je imala spreman odgovor te je unutar samo pet minuta kreirala preokret. Malen je u 21. izjednačio, dok je Schlotterbeck u 25. minuti pogodio za 2-1 domaćina.

Kako su brzo primili dva pogotka tako su igrači Hoffenheima, u nastavku ogleda, jednako brzo zabili dva i pobijedili. Gostujući junak bio je Maximilian Beier, strijelac oba pogotka, u 61. i 64. minuti.

U udarnoj postavi Hoffenheima bio je hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić koji je zamijenjen u 67. minuti. Borussia (D) je ostala četvrta, dok se Hoffenheim podignuo do sedmog mjesta ljestvice.