Bundesliga 27. lis 202322:52 0 komentara

U derbiju začelja njemačkog nogometnog prvenstva Bochum i Mainz su odigrali 2-2 pa i dalje nakon devet kola nemaju pobjedu.

Mainz je na posljednjem, 18. mjestu s tri boda, dok je Bochum dvije stepenice više s pet bodova.

Domaćin je poveo u 21. minuti golom Kevina Stogera iz kaznenog udarca, a Mainz je izjednačio autogolom Kevena Schlotterbecka u 59. minuti.

Schlotterbeck se iskupio za pogrešku postigavši u 82. minuti vodeći gol za domaćine. Činilo se kako će Bochum ipak ostvariti prvu pobjedu sezone, no u šestoj minuti nadoknade je Tomas Krauss je zabio za 2-2.

Na ljestvici vodi Bayer Leverkusen sa 22 boda, Stuttgart ima 21, a Bayern i Borussia Dortmund po 20 bodova.