Nogomet 23. sij 202315:26 0 komentara

U susretu 19. kola treće Bundeslige nogometaši Halleschera ugostili su drugoplasiranu momčad lige - Wehen, a favorizirani gosti slavili su 3:2.

Nogometaši Wehena koji traže plasman u popularnu ‘Cvajtu’ poveli su krasnim udarcem pod gredu bivšeg napadača Hajduka – Ivana Prtajina. Prtajin je ovim golom nastavio sjajnu ovosezonsku formu, a ovo mu je bio deveti gol sezone.

Gosti iz Wehena povisli su vodstvo na 3:0 u drugom poluvremenu golovima Goppela i Jacobsena.

Kada se činilo kako utakmica ulazi u mirne vode, domaćini su golovima u 74. i 82. minuti uspjeli zakomplicirati dvoboj, no ipak nisu uspjeli doći do potpunog preokreta.

Wehen trenutno sa 37 bodova drži drugu poziciju na ljestvici treće Bundeslige koja nosi direktan plasman u viši rang njemačkog nogometa.