Talijani: Džeko je imao burnu svađu s Inzaghijem

Nogomet 25. svi 20239:00 0 komentara
Giuseppe Maffia via Guliver Images

Inter je osvojio trofej Kupa Italije, a mediji u četvrtak ujutro pišu o burnoj svađi Edina Džeke i Simonea Inzaghija.

Corriere dello Sport piše da je bosanskohercegovački reprezentativac bio nezadovoljan izmjenom, kada ga je Inzaghi izveo u 58. minuti meča, a uveo Romelua Lukakua.

Talijanski medij navodi da se Džeko požalio treneru, a onda je uslijedila burna diskusija trenera i napadača. Šef stručnog stožera Nerazzura mahao je rukama, pozvao Džeku i objasnio mu svoju odluku.

Džeko je propustio dobru priliku u prvom poluvremenu pri rezultatu 1:0 za Fiorentinu, ali je iz izgledna pozicije, šutirao preko gola Pietra Terracciana.

Momčad iz Milana pobijedila je preokretom, nakon dva gola Lautara Martineza, a vodeći gol za Fiorentinu postigao je Nicolas Gonzalez.