Sučić: Mogu to reći bez da se pravim pametan

Hrvatska 5. svi 202422:04 0 komentara
GNK Dinamo TV

Nogometaši Dinama slavili su 2:1 u derbiju 33. kola HNL-a protiv Rijeke na Rujevici.

Rijeka je povela golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti, a Dinamo je do pobjede došao golčinom Brune Petkovića u 75. i golom Arbera Hoxhe u 89. minuti. Svoja razmišljanja otkrio je Petar Sučić.

“Znali smo da će biti teška utakmica i da će oni ići na pobjedu. Mogu reći bez da se pravim pametan da smo mi Dinamo i da smo mi isto tako došli po pobjedu. Izostala je malo bolja izvedba, no to su utakmice gdje ne odlučuje ljepota, nego iskustvo i koncentracija u ključnim trenucima.

Na kraju majstorija Brune, prelijep gol Hoxhe... Sigurno da smo sretni, idemo u Zagreb s +4. Lijepa prednost, drago mi je zbog svih, znamo kroz što smo sve prošli i evo kako smo se vratili. Pokazali smo da imamo karakter. Dat ćemo sve od sebe da ova prednost ostane ista, ako ne i veća te da na kraju slavimo titulu.”