Kaos na generalki Zvezde! Igrači se potukli, susret prekinut

Nogomet 1. velj 202418:12 0 komentara
AP Photo/Darko Vojinovic via Guliver

U generalnoj probi za nastavak prvenstva Srbije s pretposljednjom momčadi prvenstva Bugarske, koja je na utakmicu stigla izravno iz autobusa nakon tri sata vožnje od Ayia Nape do Paphosa, Crvena zvezda je vodila 2:1 u 65. minuti kada je došlo do prekida zbog tučnjave.

Nakon oštrog starta nad Spajićem nastao je opći kaos, igrači su se našli u klinču. A kada se situacija nekako smirila, trener Vladan Milojević odlučio je da se utakmica ne nastavi, pa su momčadi napustile teren.

Nervoza je obilježila cijelu utakmicu i slutilo je da neće završiti. Barbosa je poveo u oštrim startovima, a nakon udarca u Kangin zglob Gabonac je bio vrlo nervozan.

Nekoliko minuta kasnije Barbosa je startao na Spajića, pa je bijesno reagirao Zvezdin stoper. Isti igrač crveno-bijelih bio je meta i prije općeg kaosa. Bilo je naguravanja i udaraca, postalo je jasno da od nastavka igre nema ništa.

Kad se gužva razišla, Spajić je ledom rashladio obraz. U gužvi je dobio udarac u glavu.

Cherif Ndiaye je prvi gol zabio u 8. minuti. Zatim je izjednačio Barbosa u 37. za 1:1, da bi za 2:1 ponovno strijelac bio Ndiaye u 43.

U drugom poluvremenu gotovo da i nije bilo ozbiljnog nogometa. Taman kada je Milojević planirao napraviti nekoliko izmjena zadnjih 25 minuta, nastala je opća tučnjava. Sve je izazvao Barbosa, a najgore je prošao Spajić.