Šibenik izbacio Dinamo iz kupa! Čop u 93. srušio ‘svoje’

Hrvatska 5. tra 202319:25 > 19:26 0 komentara
Duje Čop
GNK Dinamo

Kakva senzacija u Šibeniku! Nogometaši Šibenika u polufinalu su s 2:1 su pobijedili Dinamo i tako ih izbacili iz kupa. Pobjedonosni pogodak zabio je Duje Čop u 93. minuti koji je inače na posudbi u Šibeniku baš iz Dinama.

Šibenik je pobijedio Dinamo u polufinalu hrvatskog kupa!

Dinamo je poveo u prvoj minuti. Strijelac je bio Josip Drmić. Prošlo je tek 40-ak sekundi, Menalo je podvalio loptu za Ljubičića, a on je zaobišao domaćeg vratara Đakovića i uposlio Drmića, koji je zabio na prazan gol.

Šibenik je izjednačio u 72. minuti. Strijelac je bio Iker Pozo. Španjolac je prvo gurnuo loptu Radonjiću, a on ju je uz malo sreće vratio Pozi koji je utrčao pred gol i iz velike blizine na prazan gol poravnao rezultat.

I onda šok u 94. minuti, Duje Čop je zabio za senzacionalnu pobjedu Šibenika. Glavom je ubačaj Kvržića s desne strane preusmjerio u mrežu.

Šibenik sada u finalu čeka boljeg iz utakmice između Slaven Belupa i Hajduka koja se igra iduću srijedu.