Rebićev Lecce primio čak šest golova, prvi gol sezone za Pašalića u slavlju Atalante

Nogomet 20. lis 202417:07 0 komentara
Carmelo Imbesi via Guliver Image

U susretu osmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je na gostovanju pobijedila Veneziju sa 2-0, a prvi gol za goste zabio je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

Hrvatski veznjak je momčad iz Bergama doveo u prednost u sedmoj minuti postigavši svoj prvi gol u sezoni.

Pašaliću je asistirao Mateo Retegui koji se u 47. minuti i sam upisao među strijelce. Hrvatski veznjak je proveo cijeli susret na terenu.

Gostujuću pobjedu je ostvarila i Fiorentina koja je deklasirala Lecce sa čak 6-0.

Po dva gola zabili su Danilo Cataldi (20, 45) i Andrea Colpani (34, 54), a među strijelce su se upisali i Lucas Beltran (61) i Fabiano Parisi (72). Domaćin je od 43. minute igrao bez isključenog Antonina Galla.

Ante Rebić je igrao za Lecce prvo poluvrijeme, dok Marin Pongračić nije nastupio za “Viole” zbog ozljede.