Neuvjerljivi Inter golom u trećoj minuti do pobjede

Guliver Image

Makar su ponudili neuvjerljivu partiju nogometaši Intera su osvojili tri domaća boda, u ogledu 18. kola talijanske Serie A svladali su Veronu 1-0.

Utakmica je odlučena već u trećoj minuti kada je jedini strijelac bio Argentinac Lautaro Martinez. Do kraja poluvremena Inter je imao još dvije-tri solidne šanse koje nisu pretvorene u pogodak, dok se u nastavku igralo u vrlo sporom ritmu. Inter nije želio, a Verona nije imala kvalitetu prijetiti te je sve završilo minimalnim domaćim slavljem 1-0.

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović nije bio u kadru Intera koji se na ljestvici bodovno izjednačio s trećim Juventusom. Verona je i dalje u opasnoj zoni, na 18. mjestu.

Nedjelja donosi utakmice Sassuolo – Lazio, Torino – Spezia, Udinese – Bologna, Atalanta – Salernitana i Roma – Fiorentina. Kolo završava u ponedjeljak susretom Empoli – Sampdoria.

Serie A, 18. kolo:

Inter – Verona 1-0 (Martinez 3)

Lecce – Milan 2-2 (Hernandez 3-ag, Baschirotto 23 / Rafael Leao 58, Calabria 70)

Cremonese – Monza 2-3 (Ciofani 67, Dessers 83 / Ciurria 8, Caprari 19-11m, 55)

Petak:

Napoli – Juventus 5-1 (Osimhen 14, 65, Kvarackelia 39, Rrahmani 55, Elmas 72 / Di Maria 42)