Napoli slavio protiv Bradarića i skočio na 4. mjesto u Serie A

Nogomet 4. stu 202317:46 0 komentara
xGiuseppexMaffiax via Guliver

Nogometaši Napolija osvojili su gostujuće bodove u 11. kolu talijanske Serie A, u prvom subotnjem susretu Napoli je s 2:0 slavio kod Salernitane.

Rutinski je Napoli došao do šeste ovosezonske prvenstvene pobjede s po jednim pogotkom u svakom poluvremenu. Prvo je Raspadori iz blizine pogodio u 13. minuti za 1:0, dok je sve zaključeno golom Elmasa u 82. minuti kada je reprezentativac Sjeverne Makedonije lijepo naciljao iskosa za konačnih 2:0.

Za domaći sastav cijelu je utakmicu odigrao hrvatski nogometaš Domagoj Bradarić.

Aktualni prvak Napoli je privremeno došao na četvrto mjesto ljestvice, dok je Salernitana i dalje posljednja, bez pobjede ove sezone.

U nedjelju su na rasporedu sljedeći dvoboji Verona – Monza, Cagliari – Genoa, Roma – Lecce i Fiorentina – Juventus, dok će se u ponedjeljak za ligaške bodove boriti Frosinone – Empoli i Torino – Sassuolo.