Brekalo izgubio kod Intera, Jurićev Torino do tri boda u 94.

Nogomet 3. ruj 202321:06 0 komentara
xClaudioxBenedetto IPAxSportx xipx 0 IPA_IPA40040665 via Guliver Image

Nogometaši milanskog Intera s uvjerljivih su 4-0 svladali Fiorentinu na San Siru i tako se ponovno probili na vrh ljestvice talijanske Serie A.

Dva pogotka Lautara Martineza (53, 73) te po jedan Marcusa Thurama (23) i Hakana Calhanoglua (58-11m) donijeli su momčadi Simonea Inzaghija uvjerljivu pobjedu protiv gostiju iz Firence. Inter u prva tri kola nije primio gol (8-0) i zahvaljujući tome je na vrhu ljestvice ispred gradskog suparnika Milana (8-2), koji također ima maksimalnih devet bodova.

Josip Brekalo je za Fiorentinu igrao od 55. minute.

Prvu pobjedu u sezoni je u nedjelju dohvatio i Torino Ivana Jurića svladavši na svom stadionu Genou s 1-0. Reprezentativac Nikola Vlašić je bio u početnoj postavi Torina, ali je zamijenjen u 64. minuti, kad je u igru ušao Srbin Nemanja Radonjić. Upravo je on u četvrtoj minuti sučevog dodatka pogodio mrežu za pobjedu domaće momčadi.

Genou je od početka s kapetanskom vrpcom predvodio bivši hrvatski reprezentativac Milan Badelj, a zamijenjen je u 87. minuti.