Riberyju prijeti teška suspenzija

Serie A 28. lis 20198:18 > 8:22
Photo by Gabriele Maltinti/Getty Images)

Lazio je sinoć slavio u Firenci s 1:2, a prava drama odvijala se nakon posljednjeg zvižduka

Nogometaši Fiorentine sinoć su na svom terenu poraženi od Lazija u utakmici 9. kola Serije A sa 2:1.
Lazio je odlično počeo i poveo već u 22. minuti kada je gol postigao Correa, ali Fiorentina se vratila samo šest minuta kasnije kada je Chiesa poravnao na 1:1 na asistenciju Riberyja.

U drugom dijelu gledali smo veliku borbu, a do pobjede Lazio dolazi u 89. minuti. Lukaku je upisao asistenciju, a gol za pobjedu i tri boda gostiju postigao je Immobile. Gosti su u 97. minuti mogli i do trećeg gola, ali je Caicedo promašio penal.

Velika drama zbivala se i nakon dvoboja jer su igrači Fiorentine bili bijesni na suce. To se posebno odnosi na Riberyja koji je imao što reći jednom od pomoćnika.

Ribery bi mogao dobiti žestoku suspenziju jer je u dva navrata odgurnuo pomoćnog suca. Potvrđeno je da je Ribery u tunelu dobio crveni karton i sigurno će propustiti nekoliko sljedećih utakmice.