Bezvezni kup? Dele Ali pogođen bocom od Arsenalovaca!

Premier League 19. pro 201822:51 > 22:52
Alex Morton/Getty Images

U polufinalu liga kupa engleske, brendiranog kao Carabao kup, mjesto su izborili Tottenham i Chelsea. Briljirao je opet Eden Hazard, ali i 22-godišnji veznjak Tottenhama...

Nogometaši Tottenhama slavili su u derbiju protiv Arsenala na Emiratesu sa 2:0.

Utakmicu su golovima riješili Son u 20. i Dele Ali u 59. minuti. Imao je i Arsenal svoje prilike, ali ovo nije bio dan kada se moglo na terenu nešto napraviti.

Međutim, u drugom poluvremenu strijelac posljednjeg pogotka pogođen je bocom u glavu od navijača Arsenala!

Reagirao je pokazujući rukama trenutni rezultat prema dijelu gledališta odakle je doletio projektil.

Arsenal je za BBC izjavio da već pregledavaju snimke kamera kako bi pronašli osobu koja je to napravila.

Chlesea je na svom terenu slavio protiv Bournemoutha s 1:0 zahvaljujući golu Edena Hazarda koji je ušao kao džoker s klupe i nakon dvadeset minuta u igri postigao odlučujući gol za svoj klub.

U polufinalu Carabao kupa igrat će Chelsea, Tottenham, Manchester City i trećeligaš Burton.