Ligakup: Bristol šokirao Man United!

Premier League 20. pro 201723:00 > 23:02
Gareth Copley, Getty Images Sport

Nogometaši Bristol Cityja šokirali su Manchester United i plasirali se u polufinale engleskog Ligakupa.

Trećeplasirani tim engleskog Championshipa do senzacionalne pobjede stigao je golom Coryja Smitha u 93. minuti, pa je momčad Josea Mourinha ostala bez prilike boriti se za trofej.

Prethodno je Bryan doveo domaće u vođstvo u 51. minuti, a izjednačio je Ibrahimović u 58. i djelovalo je da će gosti uspjeti preokrenuti.

United je igrao s kombiniranim sastavom, ali se vratio Pogba, a tu su bili Rashford, Martial i Rojo, pa je poraz potpuno neočekivan.

Na sličan način kao i Bristol, dalje je prošao Chelsea koji je golom Morate u 91. minuti pobijedio Bournemouth s 2:1.

Willian je pogodio za 1:0 u 13. minuti, a Gosling je izjednačio u 90.

U polufinalu su još Arsenal i Manchester City. Polufinalni parovi su Chelsea – Arsenal i Manchester City – Bristol City.