Pašalić ušao s klupe i samo dvije minute kasnije asistirao u deklasiranju Frosinonea

Nogomet 15. sij 202423:00 0 komentara
xGianlucaxRicci IPAxSportx via Guliver

U susretu 20. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je pobijedila Frosinone 5:0 uz jednu asistenciju hrvatskog nogometaša Maria Pašalića.

Golove za Atalantu zabilo je pet različitih strijelaca, a domaćin je pitanje pobjednika riješio u prvih 15 minuta susreta.

Teun Koopmeiners je u osmoj minuti realizirao kazneni udarac za 1:0, Ederson je u 13. povećao na 2:0, da bi Charles De Ketelaere dvije minute kasnije zabio i treći gol na utakmici. U nastavku susreta među strijelce su se upisali i Davide Zappacosta (83) i Emil Holm (90).

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić je ušao u igru u 81. minuti, a dvije minute kasnije je asistirao Zappacosti za 4:0.

Atalanta je ovom pobjedom napredovala na peto mjesto sa 33 boda, dok je Frosinone na 15. poziciji sa 19 bodova, dva više od zone ispadanja.

Na vrhu je Inter sa 51 bodom, pet više od Juventusa kojeg sutra očekuje domaći ogled protiv Sassuola.