Sudac pokazao crveni pa nastao kaos i odustao od suđenja

Nogomet 3. srp 20239:32 0 komentara
Lukasz Swiot/Cyfrasport/Newspix.pl via Guliver

Potpuno nesvakidašnja situacija viđena je na prijateljskom susretu između praške Slavije i poljskog Rakowa.

U desetoj minuti utakmice glavni sudac pokazao je crveni karton igraču Rakowa nakon kratke rasprave. No, to se nije svidjelo njegovim suigračima.

Svi kolektivno su se zatim posvađali sa sucem te je na kraju sudac vidno iznerviran zajedno sa svojim pomoćnicima napustio teren i odustao od suđenja.

Sudac do kraja utakmice bio je trener Rakowa, a pomoćnici su mu bili pričuve Slavije. Na kraju su Česi slavili 2:1, s time da su sami i zabili sva tri gola. Za vodstvo Rakowa autogol je zabio Tijani, da bi dva gola za pobjedu Slavije zabio van Buren (64′, 91′).

Za Rakow je kao kapetan do 67. minute zaigrao Zoran Arsenić, dok je Fran Tudor odigrao cijeli susret.